top of page

Ubytovanie v Trenčíne

 

Nocľah v telocvični Sokolovne na Mládežníckej ulici 2: AKTUÁLNE JE NAPLNENÁ KAPACITA

Pre účastníkov Leteckej stovky 2023, ktorí si túto možnosť zarezervujú v registračnom formulári, bude zabezpečený nocľah v telocvični Sokolovne na Mládežníckej ulici 2 v Trenčíne. Budova Sokolovne sa nachádza cca 650 metrov chôdze od budovy Lodenice (pri Váhu), kde je miesto prezentácie a štartu Leteckej stovky. Ubytovanie sa (teda rozloženie karimatky na ploche telocvične) v piatok je možné po 20.30 hod., od 18.00 hod. bude možné si v budove Sokolovne zložiť veci. Pred príchodom do Sokolovne je potrebné prísť na prezentáciu účastníkov v Lodenici.

 

Možnosť nocľahu v telocvični bude platiť pre účastníkov Leteckej stovky aj pre noc zo soboty na nedeľu. Nocľah je potrebné si zarezervovať vopred - počas registrácie na podujatie Letecká stovka 2023 v registračnom formulári. Počet miest je limitovaný, po naplnení limitu bude táto možnosť odstránená z registračného formulára. Za nocľah v telocvični sa platí 5 EUR za osobu na akciu, táto suma bude pripočítaná k základnej sume štartovného.

 

Na prenocovanie je potrebná vlastná karimatka a spací vak (tieto veci si môžu účastníci počas podujatia nechať v telocvični Sokolovne). K dispozícii budú sprchy. Pre ubytovanie v telocvični Sokolovne platí v piatok 10. marca nočný kľud od 23.00 hod. 

bottom of page