top of page

Partneri

Partnerom Leteckej stovky je bežecká špeciálka RunningPro ponúkajúca široký výber bežeckého sortimentu od renomovaných výrobcov najmä pre vyznávačov trailového behu. Ak potrebujete dobre poradiť pri nákupe, vrelo Vám odporúčame navštíviť kamennú predajňu RunningPro v Bratislave - Ružinove (ul. Seberíniho 6), kde sa na Vás teší Sisa a Peťo. #RunningPro

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerom Leteckej stovky je spoločnosť DL Lauko, ktorá je distribútorom nápojov Aloe Vera Drinks. Nápoje Aloe Vera Tropical obsahujú mimoriadne vysoké percento Aloe Vera a prírodných surovín ako sú trstinový cukor a ovocné šťavy. Výsledkom je zdravý a osviežujúci nápoj vhodný na uhasenie smädu kedykoľvek počas dňa. Delikátny nápoj je plný vitamínu C. Nápoje sú bez gluténu a bez tuku, vhodné pre vegetariánov.

Partnerom Leteckej stovky je bernosport.sk  - outdoorový obchod s ponukou kvalitného vybavenia pre športy v prírode, horolezeckého materiálu, ako aj pre práce vo výškach.

 

ZÁZEMIA PRE OBČERSTVOVACI STANICE LETECKEJ STOVKY POSKYTUJÚ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podujatie Letecká stovka podporí Freeride Bikepark Kálnica. V bufete pod svahom sa bude nachádzať občerstvovačka K2 na 25. kilometri, kde sa budete môcť občerstviť a doplniť energiu pred stúpaním smerom na Panskú Javorinu. Bikepark v obci Kálnica pri Novom Meste nad Váhom je centrum pre milovníkov adrenalínu a zjazdovej cyklistiky s množstvom tratí pre enduro, downhill, freeride či pumptrack a požičovňou. Patrí k najdlhšie otvoreným bikeparkom počas roka na Slovensku.

Novinkou akcie Letecká stovka je zázemie pre občerstvovačku a kontrolné stanovište K3 na Duchonke (47. kilometer trasy). Bude sa nachádzať v priestoroch Penziónu Slniečko, ktorému srdečne ďakujeme za ústretovosť.

Penzión Slniečko sa nachádza v rekreačnej oblasti Duchonka, ktorá leží 17 km od mesta Topoľčany, v peknom prostredí brezového hája, 400 m od rovnomennej vodnej nádrže. Útulne zariadený penzión na skok od Topoľčian ponúka aktívny oddych pre deti i dospelých. Bezprostredné okolie Penziónu Slniečko je predurčené pre aktívny oddych. Na svoje si prídu nielen deti v školách v prírode či letných táboroch, ale aj dospelí. Priestor pre firemné akcie a školenia, svadby, oslavy, rodinné stretnutia, to všetko ponúka Penzión Duchonka pre záujemcov.

Na 85. kilometri trasy Leteckej stovky vás bude čakať občerstvovačka na Inoveckej chate. Ďakujeme veľmi pekne za zastrešenie stanovišťa K5 pre Leteckú stovku!
Už po desaťročia je Inovecká chata a celá oblasť magnetom pre turistov z celého Slovenska. Inovecká chata bola postavená pod najvyšším kopcom Inovec (1042 m) podľa dostupných informácií prvý krát už v roku 1921. Celoročne otvorená chata ponúka ubytovanie (v hlavnej chate aj v samostatných chatkách), ponuku jedál z miestnej kuchyne založenú na tradičných, domácich receptoch, priestor pre spoločenské alebo firemné akcie, konferenčnú miestnosť, saunu, detské ihrisko. V okolí je množstvo možností pre zimné aj menej zimné outdoorové aktivity v pohorí Považský Inovec, či už je to bežkovanie, turistika, bajk, trailový beh alebo aj lezenie na miestnej stienke.

RP2.png
bottom of page